Wypadanie włosów przy stosowaniu preparatów przeciwpadaczkowych

choruje na padaczke . Zazywam aktualnie Orfiril 300retard w dawce 600 - 0 - 600 i od jakiegos czasu zauwazylam ze wypadaja mi wlosy. Przy poprzednim leku ktory zarzywalam mialam ten sam skutek uboczny . Co moze byc tego przyczyna??? Prosze o pilna odpowiedz

Na szczęście są one przemijające.Warto kupić apteczne preparaty z mikroelementami oraz zawierające cynk.

I zachować ( niestety) cierpliwość.
Najważniejsze ,aby nie było napadów.

Pozdrawiam