Wypadanie zębów mlecznych u dzieci a konieczność wizyty u stomatologa w celu kontroli

Mojej córeczce (6 l.) wypadł ząb mleczny, czy należy udać się do stomatologa w celu ogólnej kontroli?

Witam.
Wypadanie zębów mlecznych to naturalny proces rozwojowy w tym wieku. Zadając to pytanie mam rozumieć, że ma Pani jakieś wątpliwości co do prawidłowości tego "procesu". Nie ma potrzeby kontrolowania naturalnego procesu, ale jeśli ma Pani czuć się komfortowo to proszę wybrać się z dzieckiem na wizytę kontrolną do gabinetu stomatologicznego.
Pozdrawiam MAMĘ