Wypadnięcie opatrunku z leczonego zęba

Witam mam leczenie kanałowe przedniej dwójki, byłam już dwa razy i po drugiej wizycie wypadł mi opatrunek co robić? Juz tydzień mija jak nie mam opatrunku proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam

Ząb powinien być leczony na jednej wizycie pod mikroskopem. Leczenie wieloetapowe może tylko pogorszyć rokowania, szczególnie w takiej sytuacji jak opisana że wyleciał materiał tymczasowy.