Wypalanie nadżerki a strupy na nogach

witam! miałam nadżerkę więc udałam się ze skierowaniem do centrum medycznego gdzie pod narkozą zrobiono mi wypalankę.przed wczoraj zauważyłam że mam powypalane dziurki na nogach.Są one ze strupami pewnie bedą blizny . dzwoniłam do przychosni i powiadziano mi żwe mam sobie kupić sudokrem lub linomag. jestem w szoku .okaleczono mi ciało i mam sobie jeszczew coś kupować na blizny co robić ?proszę o pomoc...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wypowiadać się w tej sprawie. Nie mam do tego podstaw. Jeżeli doszło do tego w związku z wykonaniem zabiegu proszę zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg. Nie są to jednak zmiany powodujące uszczerbek na zdrowiu lub istotne pogorszenie estetyczne.