Wypełnienie w zębie a guzki

Dzień dobry. Dziś miałem zakładane wypełnienie w zębie i okazało się że w jednym miejscu pod paznokciem wyczuwalny jest taki mały "próg" wypełnienie jest mniejsze, czy wypełnienie jest do poprawienia czy trzeba je całkowicie od nowa wymienić czy można poprawić tylko ten mały fragment

Witam serdecznie,
Najlepiej w takim przypadku zgłosić się do lekarza, który wykonał to wypełnienie, ponieważ najczęściej w tego typu przypadkach jest jedynie potrzeba niewielkiej korekty wypełnienia. Przy tego typu wątpliwościach zawsze najlepiej kontaktować się z lekarzem, który wykonywał dany zabieg, ponieważ on będzie w stanie udzielić najdokładniejszych informacji.