Wypróżnianie co 5 dni u 9-tygodniowej córki

Moja 9 tyg córka załatwia się co 5 dni może powinnam podac jej Windi Kateter rektalny, dla niemowląt aby jej ulżyło. Bo bobotic forte czy paracetamol w czopku pomaga z w bólu ale i tak kupki są raz w tygodniu.

Milena Lubowicz

Stolec 1 raz w tygodniu u dziecka karmionego piersią nie jest powodem do niepokoju o ile dziecko jest spokojne. Kateter proszę stosować w ostateczności, gdyż nie jest on najlepszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam