Wypryski na penisie

Mam na penisie i na jądrach dziwne kropki, jakby wągry czy coć :/ Siwieją i wypadają mi włosy na penisie. Co to jest? Proszę o pomoc jak najszybciej!!!! Mam dopiero 14 lat.

ponad rok temu

Witam!

Nie mogę postawić rozpoznania na podstawie tego opisu. W takiej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa - nie jest potrzebne do niego skierowanie.

Pozdrawiam!