Wypuklina tylna pośrodkowa modelująca worek oponowy i zwężająca obustronnie otwory międzykręgowe

Na poziomie C4/5 i C5/6 drobne uwypuklenia krążków międzykręgowych do 1,5mm.Na poziomie C6/7 widoczna jest wypuklina tylna pośrodkowa o śr.2,5mm modelująca worek oponowy i zwężająca obustronnie otwory międzykręgowe.Kanał kręgowy o wym.A-P 10mm.Zwężenie tej przestrzeni międzykręgowej.Cechy dehydratacji krążków na tych poziomach.Zniesienie lordozy szyje.Oto mój opis,a dolegliwości od ponad 2miesięcy ucisk w głowie,jakby prądy, szum i gwizd w uszach,zawroty,bóle głowy,dławienie w gardle.Proszę o po

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest konsultacja u neurochirurga, który oceni czy wskazany jest zabieg operacyjny.