Wyraźnie wzmożone unaczynienie w USG
wynik badania USG wezlow stwierdza ze 2 wezly pod lewym obojczykiem wykazuja wyraznie wzmozone unaczynienie. czy to moze byc cos powaznego? one sa jak by polaczone. jeden zaraz obok drugiego. i powiekszone wiekszy 20x9 mm i mniejszy 8x3.4. mozna je przesuwac.. wlasnie koncze branie antybiotykow na zapalenie oskrzeli.. dziekuje bardzo za odpowiedz!!

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam. Na pewno wymaga to dalszej diagnostyki, być może z biopsją węzłów. Nie jest to broń Boże rozpoznanie jakiejś konkretnej poważnej choroby, ale taki wynik jej nie wyklucza - proszę nie rezygnować z dalszej diagnostyki