Wyrzuty sumienia po nagraniu filmu erotycznego

maz pracuje za granica od dluzszego czasu ,po slubie jestesmy 6 lat .pierwszy raz poprosil mnie zebym mu nagrala filmik erotyczny w roli głownej ze mna,zrobilam to a po tygodniu zle sie poczulam psychicznie bo uwazam ze nie powinnam tego robic.powiedzialam o tym mezowi ale sie smieje ze tak glupio gadam bo nie powinnam sie wcale krepowac,nie wiem co mam o tym myslec

Przeżywa Pani ambiwalencję i konflikt wartości, których maż nie przeżywa. Obydwoje macie prawo do tych uczuć. |Jednak nie zmieni Pani tego, co już było. Jeśli dojdzie Pani do wniosku, że był to błąd- warto pomyśleć, co by Pani chciała by się dalej stało- skasowanie filmu? Być może wystarczy tylko decyzja, że więcej się to nie wydarzy? itp. Warto także zastanowić się, co jest rzeczywistym powodem wyrzutów sumienia- wstyd? Lek przed publikacją? Karą? Sprecyzowanie przyczyny pozwoli Pani zrozumieć siebie i lepiej poradzić sobie z uczuciami.

Być może to co dla męża może być naturalne, dla Pani jest krępujące. Z miłości do męża, ofiarowała mu Pani "podarunek", który jednak kosztował Panią zbyt wiele. Pani intencje i intencje męża, miały swoje źródło w miłości i wzajemnym pożądaniu. To był taki Wasz miłosno-erotyczny eksperyment. Eksperyment ma to do siebie, że nie znamy jego wyników, zanim go nie przeprowadzimy. Po nim już Pani wie o sobie to, że być może filmy erotyczne z Pani udziałem nie są dla Pani, bo ma Pani kiepskie samopoczucie, być może przekracza Pani swoje granice seksualne. Warto powiedzieć o tym mężowi i dbać o siebie, bo seks ma służyć przyjemności obojga, a nie jednej strony. Wszystkiego dobrego.

Witam,

nie wiem jakie myśli towarzyszyły Pani w związku z odczuwanym dyskomfortem po nagraniu filmu - czy były to wyrzuty sumienia związane z wyznawanymi przez Panią wartościami, czy też np. przestraszyła się Pani, że film trafi w niepowołane ręce. Dla męża jest to zapewne sposób, by zachować z Panią seksualne połączenie pomimo odległości, ważne jest jednak, by proponowane rozwiązania były przez Panią akceptowalne. Z pewnością kluczowe jest, czy ma Pani zaufanie do tego, czy film nie trafi w niepowołane ręce, czy sprzęty na których trzymacie Państwo film są odpowiednio zabezpieczone przed tym, by osoby trzecie mogły go obejrzeć.

Pozdrawiam
Elwira Chruściel