Wyrzynanie się ósemek a wykrzywienie zębów

Dzień dobry . Chciałabym sie dowiedzieć coś na temat zębów 8. W ostatnim czasie wyszły mi 2 . Jeden na górze i jeden na dole ale nie do konca-prawa strona. Od kiedy zaczął wychodzić mi ząb na dole to strasznie mnie boli i wydaje mi się ze mam krzywe żeby. Wcześniej mialam proste . czy to od 8 mogą się wykrzywic zęby?

8-ki zazwyczaj powodują stłoczenia w odcinku przednim. Najwyraźniej nie maja miejsca wiec sie rozpychają. Najlepiejbudac sie do ortodonty i ewentualnie po konsultacji je usunąć czym prędzej.