Wyrzynanie się ósemek a zawroty głowy i stany podgorączkowe

Witam czy wyżynające sie nieprawidłowo ósemki mogą doprowadzić do tego że mam zawroty głowy i stany podgoraczkowe oraz problemy z równowagą , miałam też problemy z kręgosłupem że nie mogłam się wyprostować, bóle w skroniach i stawach skroniowo rzuchwowych ale jak byłam u ortopedy to mi stwierdził skręcenie odcinka szyjnego bo się nie mogłam w prawo przekrecić , miałam mały wypadek i nadal czuje bół lewej skroni i to że zęby szczęki mi się nie zazębiają takjakbym miałą nieprawidłwy zgryz. Pomocy.

Dzień dobry,

utrudnione wyrzynanie się zębów mądrości może powodować bóle promieniujące do skroni, ucha, stawów skroniowo-żuchwowych, a także wystąpienie wysokiej temperatury, albo szczękościsku (trudności z otwieraniem ust).

Zawroty głowy i problemy z utrzymaniem równowagi nie są objawami utrudnionego wyrzynania się ósemek, dlatego wskazana byłaby wizyta u lekarza rodzinnego, który skieruje Panią na dalsze badania, by ustalić przyczynę.

Jeśli po wypadku czuje Pani, że zgryz jest nieprawidłowy, proponowałbym udać się do stomatologa, który zleci wykonanie zdjęć RTG i zaplanuje dalsze postępowanie.