Wysięk w pochewkach ścięgien mięśni strzałkowych z przerostem błony maziowej na poziomie stylnego brzegu i szczytu kostki bocznej
Zrobiłam usg stawu skokowego. W opisie: zwraca uwagę wysięk w pochewkach ścięgien mięśni strzałkowych z przerostem błony maziowej na poziomie stylnego brzegu i szczytu kostki bocznej o wymiarach 3,7x1,3x1,1 cm Stwierdza się w niewielkim stopniu wzmożony przepływ krwi okolicznych tkanek. sama zmiana nie wykazuje wzmożonego przepływu W części bliższej ścięgna mięśnia strzałkowego długiego zobrazowano uszkodzenie ścięgna o charakterze przeciążeniowym obrzęk uszkodzenie struktury ścięgna z wysiękiem

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Z całą pewnością potrzeby jest czas na regenerację. Doraźnie proponuje zastosowanie żelu przeciwbólowego i przeciwzapalnego.