Wysiłek fizyczny po zabiegu na zespół cieśni nadgarstka

witam jestem rok po zabiegu ciesni nadgarstka mam taka prace ze reke mam zlozona bo trzymam w niej gumke ii przyciskam nakladajac kalke albo dzwigam ciezki towar czy po takim zabiegu jestem -powinnam byc w 100% sprawna ? czy powinnaam dzwigac i nadwyrezac reke a podmienie jeszczeze bola mnie obie rece w nadgarstkach mam je slabe .
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powrót do pracy możliwy jest już po kilku tygodniach jednak przy cięższym charakterze prac zalecana jest przerwa mogąca wynosić nawet ponad dwa miesiące. To jak długo będzie trwać okres rekonwalescencji w dużej mierze zależeć będzie od nas samych i charaktery wykonywanej pracy.