Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyskakujące pryszcze na udach

Witam. Od jakiegoś czasu wyskakują mi pryszcze na udach. Pora roku nie ma znaczenia. Byłam już u lekarza dermatologa i uzyskałam informację iż to na tle nerwowym. Wybrałam całą serię różnych maści i niby zeszło ale po jakimś czasie powróciło i tak jest do tej pory. Od tygodnia mam na udzie nowy wysyp. Najgorsze jest to że po pryszczu zostają ślady - czerwone, paskudne. Muszę się przyznać, że zdarza mi się pryszcza wycisnąć. Proszę o pomoc bo diagnoza poprzedniego lekarza jest nietrafiona. Kasia
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Po pierwsze muszę przestrzec aby nie wyciskać wspomnianych pryszczy. Warto wykonać badania hormonalne gdyż często ich pojawienie się koreluje z wahaniami hormonalnymi.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy