Wysoka gorączka, wysypka na ciele u 1,5 rocznego dziecka

Witam Mam problem z moim synkiem 1,5 rocznym, nie wiem co mu dokładnie dolega. Lekarz rodzinny nie potrafi zdiagnozować co mu dolega. Objawy jakie u niego występują to: - wysokie gorączki 39 stopni - rozlana wysypka na całym ciele - wynik CRP 28 Kto potrafi mi powiedzieć co mu dolega i jak wyleczyć go? Nie chciałabym aby ciągle był faszerowany antybiotykami które mu nie pomagają. Kamila

Milena Lubowicz

Niestety bez zbadania dziecka jakakolwiek diagnoza jest niemożliwa. Wartość CRP wskazuje, że to może być infekcja bakteryjna, więc może się nie obyć bez antybiotyku.Proszę stosować się do zaleceń lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam