Wysoki poziom monocytów w badaniu krwi

monocyty mam 12.2 a norma 10, bardzo sąłbo się czuję:(, neutrofile 2,35 poniżej normy(norma 2,5)co mi dolega?

Milena Lubowicz

Wyniki, które Pan podaje są tylko nieznacznie odbiegające od normy w związku z tym nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć jaka może być przyczyna. Należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym ponieważ tylko wywiad i badanie mogą dać odpowiedź co Pani dolega.
Pozdrawiam