Wysoki poziom prolaktyny a bolesność oka i pleców

witam moj problem polega na tym ze nie wiem co mi jest czasem pobolewa mnie głowa mam problem z prawym okiem mam bartdzo wysoka prolaktyne bol pleców(objawy nasilaja sie przeg okresem) robilam mri wszystko ok. wynik na tarczyce 5 tsh czy to mozliwe ze wszystko to sprawa hormonow

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie obrazowe głowy.