Wysoki poziom TSH po całkowitej resekcji tarczycy

witam chcialabym zapytac -jestem juz 6miesiecy po resekcji calkowitej tarczycy mam w dalszym ciagu tsh 7,80 biore letrox 125mg i jeden raz 180mg zle sie czuje przytylam nie spie w nocy szybko sie mecze i poce prosze o odpowiedz

Szanowna Pani,
u Pani utrzymuje się niedoczynność tarczycy, a przytycie jest tego klinicznym objawem. Trudno jest w tej chwili ocenić Pani zapotrzebowanie na hormony tarczycy. Proszę pamiętać o właściwym przyjmowaniu leku (na czczo, bez łączenie z innymi preparatami). Poziom TSH należy oceniać co 3 miesiące i lekarz wg wyników tych badań ustalić właściwą dawkę leku.
Pozdrawiam
dr R. Anielski