Wysoki temperament i nadpobudliwość ruchowa u 2-latka

Moj wnuk ma za pare dni 2 latka jest dzieckiem o wysokim temperamencie i nadpobudliwosci ruchowej i nie tylko szukamy bezpiecznego leku syropu ktory obnizy nieco nieszkodliwie te aktywnosc ktora niekorzystnie wplywa na wnuka bo zasypia dlugo i szybko sie budzi i juz jest aktywny ma napady nie opisanej nerwicy niczym nie popartej po takim ataku jest bardzo wycienczony Corka rowniez caly aktywna Tutaj powiedzial nam lekarz ze taki urok dziecvka ale to meczace dla njiego i dla niej on nie odpoczywa

Milena Lubowicz

W takiej sytuacji jedynie psychiatra dziecięcy może stwierdzić czy rzeczywiście jest konieczność podawania dziecku syropów uspokajających, gdyż każdy lek ma działania niepożądane. Rozumiem, że zachowanie dziecka może być męczące, natomiast jest to charakterystyczne dla wieku 2 lat i muszę zgodzić się z pediatrą, że po prostu dziecko może być bardzo żywe.
Pozdrawiam