Wystające kły a aparat ruchomy

W wieku 15 lat odkryłam dwa uwypuklenia nad moimi górnym trójkami, okazało się że są to zęby stałe, bowiem mleczne nie zostały usunięte. Dlatego natychmiastowo usunięto mi oba kły i pozostałam długi czas szczerbata. Kły stałe wyżynały się górą, suma sumarum zęby same "schodziły" na dół po dziś dzień. Obecnie mam 24 lata i kły prawie na swoim miejscu, wystają nieco z przodu, ale są proste. Czy założenie aparatu ruchomego mogłoby przyspieszyć ten proces? Reszta zębów jest perfekcyjnie prosta.

Dzień dobry Pani, zęby perfekcyjnie są ustawione wg. Pani, ale złe ustawienie kłow świadczy o tym, że górny łuk zębowy jest zwężony i z pewnością jakieś stloczenie wystaje w dole. Jeżeli wada jest niewielka to może się Pani leczyć nakładkami
Clear Aligner, są to przezroczyste nakładki na zęby , nosi się je prze cały czas zdejmując tylko do jedzenia. Aparat czynnościowy o którym Pani myśli nie jest aparatem dla osób dorosłych . Pozdrawiam :)