Wystające ścięgno po uniesieniu ręki - czy to sznur limfatyczny?

Witam, mam 22 lata Około trzech tygodni temu pojawił się u mnie powiększony węzeł chlonny pod lewą pachą. W pierwszych dniach był widoczny i zaczerwieniony. Z każdym kolejnym dniem obrzęk zmniejszał się lecz silny, rwący ból mi dokuczał, nawet jeśli nic tam nie dotykałam. O podniesieniu ręki do góry nie było mowy. Podejrzewałam że mnie owiało. Lekarz rodzinny odesłał mnie ze skierowaniem na badania krwi i to wszystko. Dziś mija 3 tydzień, ból zniknął całkowicie, węzła chłonnego już nie czuć lecz gdy unosze rękę widać wystające sciegno zaczynające się od środka pachy w górę. Czytałam że to może być sznur limfatyczny. Czy to coś poważnego i gdzie się mogę z tym udać. Bardzo proszę o pomoc.

Bez dodatkowych badań ciężko cokolwiek stwierdzić, proszę udać się do lekarza rodzinnego