Wystawianie języka i krzyki u dziecka

Witam! Proszę o opinie na temat tego,że córka mojej kuzynki od urodzenia wystawia język nie gaworzy i strasznie krzyczy aż się robi czerwona.Ma napaści złości i we wszystko uderza rączka!! Bardzo mnie martwią te zachowania! Czy to powód do niepokoju???

On zbada dziecko i zdecyduje o pogłębionej diagnostyce o ile będzie taka potrzeba.
Zdrowe dzieci tez wysuwają język ,proszę o tym pamiętać.
Pozdrawiam