Wysuszona skóra i popękane naczynka

Witam serdecznie prosze mi pomoc mam takie problem ze skora ze mi sie po malu zyc nie chce mam znowu wysuszona cere dobrze sie odyzwiam pije duzo wody przyjmuje tabletki PP stosuje balsam md Cethapil emulsje miceralna tez ale juz nie daje rady moj dermatolog rozłozył rece i powiedzial ze nie wie jak ma mi pomoc.do tego mam popekane naczynka mam doipero 25 lat wstyd mi !!!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością skóra wymaga odżywienia i natłuszczania. Proponuję dobrać odpowiednie preparaty w aptece.