Wysychanie skóry w czasie miesiączki

W czasie miesiączki gwałtownie zaczyna wysychać mi skóra, zwłaszcza prawa strona ciała - skóra na prawej dłoni i prawej stopie. Do tego dochodzi okropny, trudny do wytrzymania świąd okolic intymnych. Hormony mam w normie. W którym kierunku szukac przyczyny?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy takie objawy na pewno pojawiają się tylko podczas okresu. Podobne objawy mogą sugerować infekcję dróg moczowo-płciowych. Warto skorzystać z pomocy ginekologa.