Wysypka na ciele a stosowanie odżywki na masę

Witam! Od 2 tyg biore odzywki mass effect! Od dwóch dni dostałem dziwną wysypkę na ciele,krosty czerwone na ręcach plecach brzuchu! Co może być przyczyną?Czy to możliwe ze po odzywce.Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Mikołaj Cyganok

Witam! Stosowanie odżywek może powodować wspomniane przez Pana objawy. Proszę mieć na uwadze, że stosowanie odżywek nieznanego pochodzenia, lub nieprzebadanych klinicznie, może być niebezpieczne dla zdrowia. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego i opowiedzieć mu o zaistniałej sytuacji.

Stosowanie preparatów biologicznie aktywnych na własną rękę, tym bardziej nabywanych poza apteką - jest zachowaniem ryzykownym dla zdrowia.
Widać, że organizm się buntuje...
Wskazana wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa.
Pozdrawiam. JW