Wysypka na ciele u 4-latka

Witam, syn niedlugo konczy 4 latka i w dalszym ciagu ma wysypke na rekach nogach i policzkach. Dermatolog mowil ze do 4lat to powinno same zniknac, ale w lstatnim czasie wysypka sie nasilila. Moze syn jest uczulony na cos?prosze o rade Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto skonsultować się z alergologiem.