Wysypka na karku, szyi i rękach u 3-latki - co to może być?

Wysypka u 3latka na karku szyi i rękach. Córka rano nic nie miała a przy kąpieli zobaczyłam że ma całą szyję zaczerwieniona i lekko opuchnieta wygląda jak ugryzienie komara ale nie ma kropeczki od ugryzienia

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie pomóc. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry. Pozdrawiam