Wysypka na przedramieniu od 3 tygodni

Od ponad 3 tygodni mam wysypkę na przedramieniu, jest czerwona z białymi kropkami wyglądającymi jak zadrapana skóra, w dotyku bardzo szorstka, swędząca i robi się coraz większe, co to moze byc?

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może jest to jakiś rodzaj alergii kontaktowej- np. na nikiel zawarty w biżuterii którą pani nosi? Jeżeli wysypka nie ustąpi najlepiej skontaktować sie z lekarzem.