Wysypka na żołędzi penisa i problemy z oddawaniem moczu

Witam Mam problem z wysypką na żołędziu pojawiło się wszystko w ciągu 3 dni najpierw miałem problemy z oddawaniem moczu myślałem że przeziębiłem pęcherz natomiast w ciągu 2 dni wyskoczyły mi krostki na penisie przypominające ospę czy też jakieś małe ranki ropne. Przyjmuje nurofuragine i tribituc. Co to może być choroba weneryczna czy grzybica proszę odpowiedz Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Objawy te sugerują infekcję grzybiczą lub bakteryjną.