Wysypki po jedzeniu przy zdiagnozowanej pokrzywce

Witam.Bardzo utrudnia mi życie nie dawno nabyta pokrzywka, nie wiadomo czym spowodowana,miałam robione testy wszelkie badania, ale nic nie wyszło ;/ co bym nie zjadła zaraz jestem cała wysypana, szczególnie wieczorem oraz nad ranem.jak nie jem jest podobnie tylko z mniejszym natężeniem. Biorę leki antyhistaminowe ale czuje się po nich senna bezsilna i taka "otępiała" Nie wiem co mam jeść i co robić dalej. Czy będę miała ją już do końca życia? proszę o poradę bo nie wiem już co mam ze sobą zrobić

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Określenie przyczyny może być trudne. Chciałbym jednak podpowiedzieć, że leki 1 generacji typu Zyrtec nie mają działania sedatywnego-a przynajmniej nie powinny mieć. Można używać właśnie takiego preparatu.