Wytrysk na brzuch po stosunku z prezerwatywą a ryzyko ciąży

Trzy tygodnie temu kochalam sie z chlopakiem oczywiscie z zabezpieczeniem (prezerwatywa). pod koniec stosunku doszlo do wytrysku ktory mial miejscu na moim podbrzuszu. po wszystkim wytarlam sperme recznikiem lecz tym samym recznikiem wytarlam krocze, moj facet rowniez jego uzyl. czy istnieje jaka kolwiek mozliwosc abym byla w ciazy? mysle ze nie ale dreczy mnie to wiec wole zapytac.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zajście w ciążę w tym przypadku nie jest duża, jednak nie mogę jej wykluczyć. Sama Pani z pewnością rozumie iż na ręczniku znajdowało się nasienie Pani Partnera. Poprzez podtarcie krocza tym ręcznikiem mogła Pani przenieść plemniki w okolice pochwy i w do jej wnętrza.