Wytrzeszcz oczu a stosowanie Dicortineff

Oczy, częste stosow. Dicortineff. Dzien dobry, mam wytrzeszcz oczu, od paru lat, borykam sie z horoba raz hashimoto, pozniej grawse basedowa. Od 6 lat, raz badz dwa razy do roku lekarz przepisuje mi Dicortineff w kroplach do oczu, aby uchronic moje oczy przezd wytrzeszczem, pomaga, zwykle biore to przez 10 dni. Pomaga, ale moje obawy sa takie, czy nie za czesto stosuje ten lek? obawiam sie o moj wzrok w przyszlosci, gdyz slyszalam, ze leki sterydowe moga uszkodzic wzrok. Prosze o rade, dziekuje

Milena Lubowicz

Proszę się nie niepokoić, raz czy dwa do roku to nie jest częste stosowanie.
Pozdrawiam