Wywoływanie torsji po zjedzeniu nieświeżego jedzenia

Wczoraj wieczorem zjadłam zbyt dużo jak się okazało śliwek z nalewki, skończyło się wymiotami i dużym osłabieniem. Teraz mam okrutne mdłości i nie wiem czy powinnam wywoływać torsje czy nie? Czy poza piciem dużej ilości wody coś jeszcze mogę zrobić?

Witam. W takiej sytuacji najlepiej jest nawadniać się konsekwentnie, ciągle ale nie w jednostkowych dużych objętościach. Dobrze jest również trochę posłodzić wodę. Biorąc pod uwagę że zwymiotował Pan już wcześniej, nie widzę potrzeby ponownego wywoływania wymiotów