Wyznaczenia dni płodnych i starania o ciążę

A czy jest możliwość, aby Pani mi obliczyła kiedy mogę zajść w ciąże ? Moje miesiączki trwają 3 dni jak już wspomniałam ostatnią miałam 03.05.2014-06.052014. Bardzo mi zależy, aby ktoś mi pomógł w tym, iż chcę z chłopakiem mieć dziecko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przy założeniu, że cykl jest regularny i trwa 28, dni płodne przypadają na okres od 10 do 18 dnia cyklu. Tak więc w tym momencie będzie to okres pomiędzy 13.05 a 21.05 . Zakładam tu, że owulacja wystąpi 17.05.2014.