Wyznaczenie owulacji przy 31-dniowym cyklu miesiączkowym i starania o dziecko

Witam kiedy będę miala owulacje i dni plodne,okres mi sie zaczal 29 .07 i mam cykle 31 dniowe mniej wiecej,proszę napisać kiedy będę miala bo staram się juz 3 miesiące i nic a bardzo chce miec dziecko

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Owulacja przypada na 15.08. Dni płodne wypadają zaś od 11 do 19 sierpnia.