Wyzywanie się w małżeństwie

witam,mam problem z moim mezem.On jest osoba dominujaca,bardzo czesto mnie wyzywa jesli cos nie jest po jego mysli,Nie moge miec odrebnego zdania niz on,bo od razu robi sie agresywny,krzyczy,wyzywa,poniza.Przy obcych zachowuje sie normalnie jak kochajcy maz.Kiedys pij duzo alkoholu,jak przychodzil wypity z pracy zaczynala sie awantura,nie patrzal ze dziecko jest obok,wyzywal od kur...,szm..Od roku nie pije w ogole ,ale wyzywa dalej,Zalamana.

Pani również potrzebuje pomocy i wsparcia w radzeniu sobie z zachowaniem męża. Może Pani zwrócić się o pomoc do ośrodka interwencji kryzysowej, który świadczy pomoc systemową - wsparcie dla osób doświadczających przemocy.

Dzień dobry,

Może Pani razem z mężem podjąć się terapii małżeńskiej/pary.
W przypadku odmowy męża, może Pani sama skorzystać z pomocy psychoterapeuty/psychologa - np.: w Poradni Leczenia Uzależnień, prywatnie.