Wzdęcia i powiększenia brzucha

Witam ,mam problem z zoladkiem mam wrazenie jakbym miala wiecznie nabrzmialy brzuch moge zjesc cos a nawet i nie ,brzuch i tak jest wzdety jakies dwa lata temu dostalam silnego ataku zoladka cos okropnego,zjadłam kanapkę po czym zwymiotowałam bol trwał przez dobrych kilka godzin .

Marta Mielniczuk

Powinna Pani zgłosić się na badanie do lekarza POZ, lekarz po zebraniu szczegółowego wywiadu i zbadaniu Pani zadecyduje o dalszym postępowaniu. Niestety bez badania nie da się nic stwierdzić. Pozdrawiam.