Wzdęcia po operacji przepukliny rozworu przełykowego

Jestem po operacji przepukliny rozworu przełykowego, którą miałem 10 dni temu. Od operacji ma wzdęcia brzucha po jedzeniu i po wypiciu kawy. Boje się ze mogło coś się z przeponą albo ze szwami na zwieraczu czy jest to możliwe po wzdęciach. Jak wezmę chelicid to przechodzi. Czy to może być nawrót choroby.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż są to normalne powikłania po zabiegu. Powinny one minąć w najbliższym czasie. Jeżeli jednak by tak nie było warto udać się do gastrologa.