Wzdęcia, utrata masy ciała oraz bóle kręgosłupa i brzucha po porodach

Witam,proszę o odpowiedź, jakie badania jeszcze wykonać?Mam 27 lat,163 cm i waga 60 kg.Jestem po dwóch ciążach zakończonych cc.Moje objawy to: łatwość wypróżnień,wzdęcia,spadek masy ciała, bóle: w odcinku lędźwiowym,podbrzuszu(silne przy kaszlu/kichaniu),w okolicy wyrostka wraz z prawym biodrem,pośladkiem,który promieniują do kolana,w okolicach węzłów chłonnych pod pachami,bez powiększenia,wypadanie włosów. Morfologia,tsh,mocz,kał w normie,rtg kręgosłupa-zmiany przeciążeniowe,ginekologicznie ok.
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić jedną przyczynę zgłaszanych dolegliwości. Proponowałbym wykonać badanie USG jamy brzusznej oraz uzupełnić dotychczasowe badania o amylazę w surowicy i w moczu, ALAT , ASPAT. Być może konieczne będzie wykonanie badania kolonoskopowego w celu wykluczenia chorób zapalnych jelit.