Wzdęcia w nadbrzuszu a trzustka
od kilku lat mam silne wzdęcia,doszły bole brzucha a najbardziej w nadbrzuszu,kółcia,przelewania, biegunka.ból pojawia się bez przyczyny,w dzień, w nocy,badania tk brzucha,kolon. gastr.są w porządku,cea,ca19.9,ca125 podtawowe z krwi w normie.co mże być przyczyną bólów w nadbrzuszu?mam zrbć rtg całego kręgoslupa,chromograninę a.mama miała now,trzustki.czy moje objawy dot trzustki?dziś też ból "przyszedl" na wieczór.dieta nie ma wpływu zauważyłam.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Jakiekolwiek zmiany w trzustce pokazałoby badanie tomografii komputerowej. Ujemne wyniki pozostałych badań wykluczają chorobę wrzodową czy tez choroby jelit. Zalecone Pani badania mają wykluczyć choroby, które w dotychczas wykonanych przez Panią badaniach nie można stwierdzić. Po wykonaniu badań, proszę udać się z wynikami do lekarza kierującego.
Pozdrawiam