Wzdęty brzuch, bóle jajnika a ciąża

Witam!Mam 28 lat miesiączki przeważnie mam co 28 dni.Ostatnią powinnam dostać 28 stycznia do tej pory jej nie dostałam jestem w 40 dc.robiłam dzisiaj test z porannego moczu wyszedł negatywnie.Dzień wcześniej bardzo bolał mnie jajnik i podbrzusze brzuch miałam wzdęty nie wiem co jest grane do lekarza idę w środę czy to może być ciąża? temperatura w pochwie utrzymuje się cały czas na 37-37,5 pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to spowodowane wahaniami hormonalnymi. Warto zgłosić się do ginekologa.