Wzdęty brzuch i mdłości a oczekiwanie na miesiączkę

Jestem przed miesiączką. jutro powinnam dostac. zawsze 2 tyg przed bolaly mnie piersi teraz mnie nie bola. do tego mam wzdety brzych i duzy. i czesto mam mdlosci. czy to ciaza?

Milena Lubowicz

Wczesna ciąża daje różne niespecyficzne objawy, a u niektórych objawów nie ma wcale. Także jeżeli ma Pani wątpliwości to polecam wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam