Wzdychanie a nerwica

Witam . Od tygodnia jakoś co chwile wzdycham , czyli nabieram głęboko do końca powietrze. Dosłownie albo ziewam ciągle, albo musze wzdychać. Wszędzie to mam czy na dworze, czy w autobusie , czy w tramwaju. Bardzo mnie to męczy. Dopiero gdy skupie sie na czyms - film, hobby itp. to zapominam o tym i tego nie robie. Co to moze byc ? Nerwica ? Pozdrawiam, Kuba

Witam. Początkowo zaleciłabym wizytę u lekarza w celu zrobienia podstawowych badań. Jeśli badania będą ok to mogą to być objawy nerwicowe a wtedy zapraszam do gabinetu na diagnozę i ewentualną terapię. Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza