Wzmożone oddawanie moczu i uczucie duszności

Witam, Od jakiegoś czasu dokucza mi bezsenność - budzę się w środku nocy i nie mogę zasnąć. Do tego doszła niedawno suchość w ustach i nosie, która również wybudza mnie ze snu oraz wzmożone oddawanie moczu i uczucie duszności. Zauważyłam, że objawy występują przed każdym egzaminem bądź zaliczeniem, mimo, że wewnętrznie nie czuję lęku. Czy może mieć to podłoże nerwowe? Dodam, że mam manię sprawdzania każdego objawu w internecie, co tylko potęguje objawy somatyczne.

Internet nie jest dobrym źródłem informacji dotyczących zdrowia. Najlepiej porozmawiać o tym osobiście z lekarzem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza