Wzmożone wypadanie włosów a stosowanie leków Lamitrin i Kwetaplex

Witam niewiem co mam robic wlosy wypadaja mi pekami mam ich coraz mniej na glowie a jeszcze niedawno mialam tak geste wlosy .Biore lamitrin200mg i kwetaplex300mg czy winne sa moze te leki .Kwetaplex biore od listopada a lamitrin od polowy kwietnia .Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto w tym momencie skontaktować się z dermatologiem.