Wzrost poziomu beta-HCG

Moj problem jest bnastepujacy. u mnie w laboratoorium beta wychodzi 26 dni od krwawienia osttaniego. ja robiłam 6 tyg po stosunku, 20 dni od ostytaniego krwawienia. wynik <0.1. potem powtorzylam za tydzien(2 dni po skonczeniu krwawienia po kolejnym opak i wynik 0.1. dlaczego wzrosło?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem czy to wzrost czy też błąd pisowni jednak taki wynik wyklucza ciążę.