Problem z odrastaniem włosów na bliźnie po cięciu

Jestem po głowy. Mam pytanie czy w miejscu cięcia odrosną mi włosy? Co stosować? Włosy już mi odrastają tylko w miejscu cięcia jest ich po prostu brak. Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję.

Witam. w miejscu blizny po cięciu włosy przeważnie nie rosną. Jeśli jest to bardzo widoczne należy zastanowić się nad przeszczepem włosów.