WZW typu C i marskość wątroby a niski poziom neutrofili

Dzień dobry,mam pytanie do lekarza hepatologii. Jestem chory na wzw c z wyrównaną marskością wątroby, obecnie jestem na leczeniu terapii 3lekowej. Niestety nie mam dobrych wiadomości moja morfologia cały czas jest zła, neutrofile 0,6 płytki krwi 64tys. jak podnieść neytrofile,proszę o radę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ilości neutrofili czy krwinek płytkowych nie podnosi się konkretnymi lekami. Jest to mozolny proces regeneracji funkcji hematopoetycznej szpiku.