Xzy muszę szybko zgłosić się do ginekologa z tymi wynikami?

witam. Jestem w 13 tygodniu ciązy. Ostatnio robiłam badania i zastanawiam się czy musze szybko mzgłosić się do ginekologa czy czekać spokojnie na umówioną w grudniu wizytę: 1.MORFOLOGIA: -LEUKOCYTY - 10. 2.mIKROSKOPOWY OSAD MOCZU: -NABŁONKI PŁASKIE NIELICZNE WPW -LEUKOCYTY 0-2WPW -BAKTERIE NIELICZNE WPW -PASMA NIELICZNE WPW. dZIEKUJĘ ZA KAŻDĄ INFORMACJĘ

nie musi Pani pilnie jechać do ginekologa, proszę pamiętać że wątpliwości związane z wynikami można również omówić z lekarzem rodzinnym